Aloita uusi vuosi herkullisesti ja kiireettömästi uudenvuoden brunssilla Turussa. Ravintola Ruben Hotel Kakolassa kattaa uudenvuodenpäivänä 1.1.2026 klo 12.30–15.30 rennon ylellisen brunssin, joka kutsuu nauttimaan hyvästä ruoasta, tunnelmasta ja yhdessäolosta historiallisessa ympäristössä.
Runsas brunssipöytämme notkuu tämän hetken suosikkimauista ja rakastetuista klassikoista. Ravintola Ruben tunnetaan laadukkaista raaka-aineista, huolella valmistetuista annoksista ja lämminhenkisestä palvelusta, jotka tekevät brunssista elämyksen koko seurueelle.
Uudenvuoden brunssi Hotel Kakolassa sopii niin perheille, ystäväporukoille kuin rauhallista hetkeä arvostaville nautiskelijoille.
Hinta:
Aikuiset 42 €
Lapset 7–12 v. 19 €
Majoitutko 31.12.-1.1. välisenä yönä? Voit korottaa hotelliaamiaisesi brunssiksi hintaan 20 € / hlö.
Teethän pöytävarauksen etukäteen vastaanotostamme hotel@kakola.fi | 0600 301 555.
Tutustu brunssimenuun TÄSTÄ ja varaa paikkasi uudenvuoden brunssille nyt – paikkoja on rajoitetusti.